Su Kaçağı Onarma Kimyasalı İstanbul

3 Comments

Su Kaçağı Onarma Kimyasalı İstanbul

Kırmadan su kaçağı onarım kimyasalı, Su kaçağını kimyasalla giderme, Kimyasal ilaçla su kaçağı tamiri, Kimyasal ilaçla su sızıntı tespiti, Kimyasal ilaçlarla temiz su kaçağı giderme, İlaçla su kaçağını giderme yöntemleri

Kimyasal ilaçla su kaçağı onarımı

kimyasal ilaçla su kaçağı giderme
kimyasal ilaçla su kaçağı giderme

Kullanım suyu olarak tanımladıgımız sıcak ve soguk su hatlarında meydana gelen sızıntı veya kaçakların giderilmesi, onarılması amacıyla kullanılmaktadır. Giris ve çıkısları kapatıp, tesisatı kapalı devre bir sisteme dönüstürülerek basınçlı test pompası ile uygulanır. Uygulama yapılacak konuta/alana ait su sayaç vanaları da olmak üzere tüm su giris ve çıkısları tamamen kapatılmalıdır. Sıcak veya soguk su hattında meydana gelen bir kaçak var ise uygulamacılarımız tarafından test pompası ve akustik ses dinleme yöntemi ile tespit gerçeklestirilir.

Kimyasal ilaçla su sızıntısı bulma İstanbul

Kaçak boyutuna göre ürün kullanımı belirlenir ve baglanan basınçlı test pompası yardımı ile MB 01 ürünü tesisata enjekte edilir. Sisteme enjekte edilen MB01 uygulanan basınç ile birlikte sızıntı olan noktaya ulasarak kısa bir sürede sızıntıdan kaynaklanan basınç düsüsünü durdurarak kaçak onarımını saglar. Test pompasına baglı bulunan manometre hareketliligi durdugu zaman, ürün partikülleri kaçagı bulmus ve onarıma baslamıstır. Kalıcı bir etki kazanması için sistem en az 8 bar basınçta sabitlenerek, kimyasalın onarımı tamamen tamamlaması için 24 saat beklenmelidir. MB01,24 saat içerisinde kristalize olur. Bu nedenle 24 saat herhangi bir nedenle müdahale edilmemeli ve vanalar kesinlikle açılmamalıdır.

3 thoughts on “Su Kaçağı Onarma Kimyasalı İstanbul”

  1. Su Kaçağı Onarma Kimyasalı çok etkili bir kimyasaldır. Su kaçağı sorunu yaşayanlara kesinlikle tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir